Zespół Muzyczny Aspekt Gniezno

 • Gościniec nad Dwoma Stawami – Gniezno, Kawiary

  Gościniec znajduje się w spokojnej okolicy w Gnieźnie w dzielnicy Kawiary. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu pięknych zielonych ogrodów, które dają Gościom możliwość spędzenia czasu nie tylko w pięknych wnętrzach, ale także w otoczeniu wspaniałej przyrody.
 • Hotel Feniks Gniezno

  Hotel Feniks to trzygwiazdkowy obiekt noclegowo-konferencyjny, położony w dogodnej lokalizacji na terenie Gniezna. Swoim Gościom zapewnia wszystkie podstawowe udogodnia w wysokim standardzie. Komfortowo urządzone pokoje, elegancka restauracja oraz nowocześnie wyposażona sala konferencyjna zapewniają dogodne warunki podczas pobytu Klientom indywidualnym oraz biznesowym.
 • Hotel Nest - Gniezno

  Hotel Nest to nowoczesny obiekt, usytuowany w Gnieźnie – kolebce Państwa Polskiego. Niedalekie sąsiedztwo największych zabytków, gnieźnieńskiej starówki, a przede wszystkim położenie przy pięknym parku wyróżnia hotel na tle innych gnieźnieńskich obiektów, a oferowane atrakcje hotelowe, stwarzają idealne warunki do relaksu i wypoczynku.
 • Zajazd w Biskupinie

  Zajazd w Biskupinie posiada bazę noclegową, gastronomiczną, rekreacyjną i dydaktyczną w pobliżu Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie.
 • "Przystań Pod Różą" Solec Wlkp

  "Przystań Pod Różą" Wesela, imprezy okolicznościowe.
 • Restauracja "Dom Żołnierza" Poznań

  Restauracja "Dom Żołnierza" znajdująca się w centrum miasta Poznań przy ul. Niezłomnych 1.Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych a także catering
 • RESTAURACJA RELAX w Murowanej Goślinie

  Restauracja w trzygwiazdkowym hotelu Relax specjalizuje się w potrawach kuchni polskiej i europejskiej. Hotel ten zlokalizowany jest w miejscowości Murowana Goślina
 • Restauracja Jabłona – Powidz

  Restauracja Jabłona to miejsce podtrzymujące tradycje gościnności sięgające początków XX wieku. Budynek restauracji powstał jako część wielkiego i ambitnego zamierzenia jakim było tzw. Uzdrowisko Powidz.
 • Ośrodek wypoczynkowy Jutrzenka – Gołąbki

  Ośrodek położony jest na skraju lasu w miejscowości Gołąbki, w odległości 15 km od Trzemeszna, 20 km od Biskupina i Gniezna. Jest idealnym miejscem gdzie można aktywnie spędzić urlop i wypocząć. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, atrakcyjne jeziora, piękno krajobrazu okolic, zagospodarowana plaża, zapewniają wczasowiczom znakomity wypoczynek. Goście naszego ośrodka mają doskonałą bazę wypadową do takich miejscowości jak Biskupin, Kruszwica, Trzemeszno, Gniezno czy Wenecja.
 • Restauracja Heaven

  Doskonała lokalizacja obiektu gwarantuje gościom spokój.